LIEBHERR CBNPes 4878

  • Prodloužená záruka
  • Vynesení do patra
  • Doprava zdarma

Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++ -20%, užitný objem 338 l.

BioFresh-Plus:

BioFresh-Plus s oddělenou vlastní řídící elektronikou nabízí v definovaném úložném boxu ještě více flexibility pro individuální udržování potravin díky možnosti separátního nastavení teplot. Při skladování ryb tak lze snížit teplotu v definovaném úložném boxu na -2 °C. Společně s nastavením DrySafe tak zůstávají ryby a plody moře ještě déle čerstvé, maso si zachová svoji strukturu ale i šťavnatost. Jižní ovoce může být ideálně skladováno v definovaném úložném boxu při +6 °C. Společně s nastavením HydroSafe jsou ochráněny nutriční hodnoty, je zachován šťavnatý a lákavý vzhled.

BluPerformance:

Více vnitřní kapacity pro skladování potravin, hospodárnost a energetická účinnost, tichý provoz, snadnost použití a výjimečný design: V oblasti chlazení a mrazení nastavují spotřebiče BluPerformance od Liebherr nová měřítka.

DuoCooling:

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling s dvěma naprosto nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nežádoucímu teplotnímu vlnění a vysoušení uskladněných potravin v chladicí části.

IceMaker s připojením na vodovod:

Výrobník ledu, který lze připojit na vodovodní síť, vám zajistí přísun ledových kostek optimální kvality pro každou příležitost. Výrobní kapacita je 1,5 kg za 24 hodin. Do zásoby si můžete uložit ledové kostky do dvou boxů, takže budete mít dostatek ledu i na větší party. Integrovaný vodní filtr trvale zajišťuje perfektní kvalitu vody ledových kostek. Elektronické řízení upozorňuje, kdy musí být filtr na vodu vyměněn.

Invertor kompresor:

Moderní Invertorové kompresory VCC s vícestupňovou automatickou regulací otáček nabízí dokonalý chladicí výkon. Také zajišťují optimální energetickou efektivitu spotřebiče a snížené náklady. Jejich provoz je navíc mimořádně tichý, bez zapínacích rázů dovinutí kompresoru, což má velký vliv na jejich spolehlivost a prodlouženou životnost.

Regulovatelný teplotní rozsah vinotéky:

Předpokladem pro optimální proces zrání vína v lahvích je konstantní teplota skladování. Ideální teplota pro zrání je pro všechna vína, ať červená nebo bílá, v rozsahu +10°C až +12°C. Přesné elektronické řízení v kombinaci s nejmodernější klimatickou technikou zaručuje konstantní udržování nastavené teploty ve vnitřním prostoru i při velkém kolísání okolní teploty.

SmartSteel:

Povrchová úprava SmartSteel významně snižuje na nerezových plochách viditelnost otisků prstů. Ocelový povrch je velmi snadno čistitelný a odolný proti poškrábání. Při silném znečištění stačí flanelový hadřík lehce navlhčit, nebo použít čisticí prostředek s neutrálním pH.

SoftSystem:

SoftSystem je integrovaný systém dovírání dveří, který zaručuje jemné a tiché zavření dveří. Od úhlu 35° se dveře automaticky zavírají samy. SoftSystem zaručuje jemné zavření dveří a stabilitu všech uložených potravin a lahví i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny a jsou zavřeny velkou, až neúměrnou silou.

SoftTelescopic:

U všech přístrojů ve výbavě Premium jsou BioFresh úložné boxy usazeny na teleskopických plnovýsuvech SoftTelescopic, se samočinným vtažením a jemným tlumením uzavírání, což je při denním používání bezpečné, praktické a komfortní. Boxy lze plně vysunout a vyjmout při otevření dveří na 90° a větším. Přehlednost je vyřešena centrálně integrovaným LED osvětlením.

Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++ -20%, užitný objem 338 l.

Značka:
Produktová řada:
PremiumPlus
119 999 Kč
včetně DPH a RP
U dodavatele

Parametry

Energetická třída
A+++ -20%
Způsob umístění
Volně stojící
Typ provedení
Kombinovaná chladnička
Použití pro
Domácnost
Hlučnost
37 dB
Výška
201,00 cm
Šířka
60,00 cm
Hloubka
66,50 cm
Užitný objem celkem
338 l
Roční spotřeba energie
148 kWh/rok
Barva
nerez
Technologie
BioFresh-Plus
BluPerformance
DuoCooling
IceMaker s připojením na vodovod
Invertor kompresor
Regulovatelný teplotní rozsah vinotéky
SmartSteel
SoftTelescopic
boxů HydroSafe
2
SuperFrost
Superfrost řízený časem

Podobné produkty

LIEBHERR CN 4813

LIEBHERR CN 4813

Akce
14 999 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 338 l.
LIEBHERR CTPag 2121

LIEBHERR CTPag 2121

14 499 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 195 l.
LIEBHERR CNP 4813

LIEBHERR CNP 4813

Akce
18 999 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++, užitný objem 338 l.
LIEBHERR CUEF 2811

LIEBHERR CUef 2811

Akce
15 499 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 263 l.

Oblíbené produkty

LIEBHERR CU 2311

LIEBHERR CU 2311

Akce
14 640 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 208 l.
LIEBHERR GT 3632

LIEBHERR GT 3632

Akce
14 999 Kč
Truhlicová mraznička, energetická třída A++, užitný objem 324 l.
LIEBHERR GKV 6410

LIEBHERR GKv 6410

52 706 Kč
Gastro chladnička, energetická třída D, užitný objem 499 l.

Prodávané zboží pochází od oficiálních dovozců do ČR a je vybaveno originálními českými záručními listy dovozců. Reklamace lze uplatňovat u nás v eshopu, nebo přímo u autorizovaných servisů dovozců.

Po přijetí objednávky Vám zavoláme a sdělíme termín doručení.